+386(0)1 5800 500 info@zgnl.si

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bomo zaposleni v Zavodu za gluhe in naglušne Ljubljana – VRTEC, v sredo, 14.03.2018 ponovno stavkali, zato se tisti dan v vrtcu ne bo izvajal vzgojno-izobraževalni program za otroke.

Prosimo vas, da izrazite podporo naši stavki in stavkajočim tudi tako, da svojih otrok v vrtec na dan stavke ne pripeljete. V posameznih izrednih primerih, ki bodo vnaprej opredeljeni po predhodnem dogovoru z vami starši, pa bo poskrbljeno za tiste otroke, ki bi se sicer znašli v tveganih razmerah z vidika njihove varnosti.

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši. Zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju, da bi za dobro naših otrok preprečili dolgoročno skrajno negativne posledice neustreznega odnosa Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter nesprejemljivo nizkega vrednotenja dela izobraževalk in izobraževalcev.

Stavkovni odbor SVIZ ZGNL